1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Dzisiaj jest Środa, 26 Wrzesień 2018

Zasady rezerwacji

ZASADY REZERWACJI

Wycieczki  jednodniowe można wykupić bezpośrednio w naszych biurach w Cieplicach oraz  Szklarskiej Porębie lub zarezerwować przez internet zapoznając się z terminami w zakładce  TERMINY WYCIECZEK oraz z warunkami ogólnymi uczestnictwa w wycieczkach.

  1.  Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji prosimy o dokonanie  opłaty w wysokości 100% na konto biura. Przelane środki na konto biura powinny trafić na trzy dni robocze przed imprezą.
  2. nasze konto BZ WBK  37 1090 1984 0000 0005 2600 0682

                 Biuro Turystyczne "Korona" Jedności Narodowej 20,

                                                   Szklarska  Poręba

      3.Po otrzymaniu opłaty za wycieczkę prześlemy Państwu  Umowę -Zgłoszenie, które można    wydrukować lub sfotografować telefonem komórkowym i mieć przy sobie na wycieczce.

Podczas pobytu na terytorium innego państwa strefy Schengen powinniśmy posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość – paszport lub dowód osobisty. Ta zasada dotyczy również dzieci. Uwaga! Prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka, zaświadczenie o złożeniu wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego, świadectwo urodzenia, nie są dokumentami potwierdzającymi tożsamość.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontakt z biurem: tel. 75 755 33 33

Zapraszamy do korzystania z naszych usług