1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Dzisiaj jest Wtorek, 18 Grudnia 2018

Zasady rezerwacji

ZASADY REZERWACJI

Wycieczki  jednodniowe można wykupić bezpośrednio w naszych biurach w Cieplicach oraz  Szklarskiej Porębie lub zarezerwować przez internet zapoznając się z terminami w zakładce  TERMINY WYCIECZEK oraz z warunkami ogólnymi uczestnictwa w wycieczkach.

  1.  Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji prosimy o dokonanie  opłaty w wysokości 100% na konto biura. Przelane środki na konto biura powinny trafić na trzy dni robocze przed imprezą.
  2. nasze konto BZ WBK  37 1090 1984 0000 0005 2600 0682

                 Biuro Turystyczne "Korona" 1 Maja 5,

                                                   Szklarska  Poręba

      3.Po otrzymaniu opłaty za wycieczkę prześlemy Państwu  Umowę -Zgłoszenie, które można    wydrukować lub sfotografować telefonem komórkowym i mieć przy sobie na wycieczce.

Podczas pobytu na terytorium innego państwa strefy Schengen powinniśmy posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość – paszport lub dowód osobisty. Ta zasada dotyczy również dzieci. Uwaga! Prawo jazdy, legitymacja szkolna czy studencka, zaświadczenie o złożeniu wniosku o wydanie paszportu lub dowodu osobistego, świadectwo urodzenia, nie są dokumentami potwierdzającymi tożsamość.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontakt z biurem: tel. 75 755 33 33

Zapraszamy do korzystania z naszych usług