1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Dzisiaj jest Wtorek, 22 Października 2019

Praga 2 dniowa dla grup powyżej 40 os

Wycieczka 2-dniowa                                    

1 dzień

Wyjazd z Jeleniej Góry w godzinach porannych.

Praga – jedno z najpiękniejszych miast Europy i świata, corocznie odwiedzane przez miliony turystów, dziś otwiera się dla Państwa. Praga zwana też jest "Złotą Pragą", "miastem stu wież", "złotym okrętem na Wełtawie", "Matką Miast" lub "Sercem Europy", a jej bogata historia ukazuje się każdemu turyście w postaci romańskich, gotyckich, renesansowych, barokowych i klasycystycznych budowli.

Spacer po mieście: Hradczany z zamkiem oraz gotycką katedrą Św. Wita, Mala Strana – pełna kościołów, pałaców i ogrodów oraz urokliwych uliczek, Most Karola,  Ratusz Staromiejski z XIV w. ze słynnym  zegarem astronomicznym Orloj. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Przejazd na wieczorny koncert Grających Fontann. Udział w koncercie. Przejazd do hotelu na nocleg.

2 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie. Spacer po Małej Stranie, wjazd koleją szynową na Wzgórze Petřin – wejście na wieżę widokową – przepiękna panorama Pragi. Zejście do przystani, rejs statkiem po Pradze. Czas wolny. Powrót do Jeleniej Góry w godzinach wieczornych.


Cena jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od ilości osób oraz od terminu wyjazdu