1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Dzisiaj jest Niedziela, 28 Maj 2017

Informacje Kulturalne

 

 

Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów
zapraszają 28.05.2017, godz. 16:00
na "Piknik w pałacowym parku'"

  realizowany w ramach
Festiwal Muzykalia Staniszowskie 
w wykonaniu orkiestry Kemmlitzer Blasmusikanten

 

Do dyspozycji gości będą koce piknikowe lub miejsca siedzące na ławkach. Cena biletu na koncert  wynosi 15 PLN za osobę.
Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia kosza piknikowego z butelką wina, deską serów, owocami i przekąskami w cenie 130 PLN dla dwóch osób.
 

W romantycznej scenerii angielskiego parku krajobrazowego Pałacu Staniszów zagra Orkiestra Kemmlitzer Blasmusikanten to pochodząca z Niemiec grupa trzydziestu muzyków, grających na instrumentach dętych. Orkiestra liczy sobie już 70 lat. Obecnie gra pod dyrekcją Klausa­Dietera Kresse. W swoim szerokim repertuarze posiada utwory wywodzące się z czeskich Moraw, tradycyjne utwory dęte ze śpiewem, aż po walce, polki oraz marsze. Artyści wystąpią w strojach typowych dla swojego folkloru. 

 

 Bliższe informacje uzyskacie Państwo pod numerem tel. 75 755 84 45 lub pisząc na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Partnerzy główni: GMT guss+maschinenteile GMBH, SOPP Polska Sp. z o.o. 


 

 

WEEKEND PO ZDROWIE W BUKOWCU

 

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty spędzenia aktywnego weekendu w urokliwym otoczeniu Parku Krajobrazowego w Bukowcu w dniach 2-4 czerwca 2017.

  

W ramach weekendu oferujemy:

- 2 noclegi w apartamencie z łazienką i aneksem kuchennym na terenie Parku w Bukowcu
- wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)
- warsztaty nordic walking – spacer wokół założenia parkowego w Bukowcu
- warsztaty jogi lub pilates

- przejazd łódką na stawie Kąpielnik
- ognisko z kiełbaskami nad stawem Kąpielnik 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego uroki Parku Bukowiec- Ornamental Farm.

https://www.youtube.com/watch?v=SlQgaFjs8vw&t=9s

 

Położenie Apartamentów Bukowiec stanowi idealną bazę wypadową dla osób kochających aktywny wypoczynek. Nasz obiekt znajduje się na terenie ponad stu hektarowego parku, u podnóża Karkonoszy, w niewielkiej odległości od Rudaw Janowickich i Gór Kaczawskich wpisanego na listę Pomników Historii Prezydenta RP.  W promieniu kilkunastu kilometrów znajdą Państwo najciekawsze obiekty historyczne Doliny Pałaców i Ogrodów: Pałac Łomnica, Zamek Karpniki, Pałac Wojanów, Pałac Paulinum i wiele innych.

  

Oddział Fundacji Doliny Pałaców i Ogrodów W Bukowcu

ul. Robotnicza 9,   58-533 Bukowiec   tel. +48 75 742 85 01;  695 936 684

www.dolinapalacow.pl,   e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Łomnicki kalendarz imprez 2017 - klik